טלפון להזמנות:
03-7777872
EILAT HOTELS GUIDE

מלונות באילת

מדריך בתי מלון באילת

דילים לסוכות 2014

מדריך נופש באילת בסוכות 2014. טלפון להזמנות: 03-7777872

חופשה בסוכות היא זמן מתאים מאין כמוהו לצאת לאחד ממלונות אילת לנופש בסוכות. עם תום הקיץ ולפני תחילת שגרת השנה הקרבה ובאה, כאשר מזג האויר במיטבו, וחול המועד מאפשר חופשה אשר אינה דורשת לקיחת ימי חופש מהעבודה. דילים לסוכות מאפשרים לנו להנות מחופשה בעלויות סבירות, הזדמנות פז לבלות עם כל המשפחה. גם אלו המחפשים נופש מעט ארוך מהנופש הרגיל ימצאו את התשובה בנופש בסוכות: שבוע שלם של חופש, ים, שמש ואוכל טוב.
חג הסוכות מתאפיין בסוכות הצצות בחצרות ומקשטות את הבתים, ובביקור, האוירה, החברה והאוכל הטוב אשר נמצא בהן. חופשת סוכות כוללת יום שבתון ולאחריו ששה ימי חול המועד ובסיומם יום שבתון נוסף – יום שמחת תורה אשר על פי המסורת הוא היום בו ניתנה התורה לעם ישראל. נופש בסוכות 2014 כולל את שמחת החג הייחודית לחג הסוכות, וסוכות בתי המלון מעטרות את נוף העיר.

הזמן עכשיו חופשה באילת!
בחר מלון:

בחר תאריכי הגעה ועזיבה רצויים:

הגעה: עזיבה:

 

ייחודה של חופשה בסוכות

נופש בסוכות 2014 מתייחד בזכות הסוכות אשר מקשטות את בתי המלון וכן בזכות היותו אחד משלושת הרגלים אשר בהם ימי חול המועד – ימים בהם לא מתקיימת עבודה אך הם אינם ימי שבתון. בנוסף, ניתן למצוא באתר פרטים על חופשות בחגים אחרות:

על חג הסוכות

חג הסוכות הוא אחד משלושת הרגלים: פסח, שבועות, סוכות. החג מתחיל ביום שבתון בט"ו בתשרי ונמשך למשך שמונה ימים אשר בסיומם יום שבתון נוסף ובו חג בפני עצמו – חג שמחת תורה, הידוע גם כשמיני עצרת. חג הסוכות מקורו במקרא, לזכר הסוכות בהן גרו בני ישראל בצאת ממצריים. חג הסוכות מסמן גם את סיומה של השנה החקלאית ועל שם כך נקרא חג האסיף. חג הסוכות הוא חג שמח במיוחד כיוון ועליו נאמר "ושמחת בחגך". נוסף על הסוכות המאפיינות את החג, חג הסוכות ידוע אף בזכות ארבעת המינים: אתרוג, לולב, הדס וערבה.

דילים לסוכות

כשמחפשים חופשה בסוכות 2014 ניתן ליהנות ממספר דילים לסוכות הייחודיים לבתי המלון השונים. דילים לסוכות כוללים טיסות, ונופש בסוכות באחד ממלונות העיר אילת, הנאה מושלמת מאוירת החג החגיגית והשמחה, וישיבה בצל הסוכה בית המלון על פי בחירתכם. נופש בסוכות עוזר בקיום  מצוות שמחת בחגך והופך את השמחה לקלה בזכות צוותי הבידור במלונות אילת אשר יקפידו ושמח אותכם ואת הילדים בכל רגע ורגע. האטרקציות באילת פתוחות בפניכם ותוכלו להנות מהן במלואן בימי חול המועד: הספורט הימי, טיולי רכבי השטח, פארקי השעשועים לילדים פנטזיה ועיר המלכים, עולם הקרח, וקולנוע האיימקס. מסעדות אילת ינעימו את זמנכם ואת שהותכן בעיר בשלל מטעמי העיר והטעמים אותם יש לאילת להציע לאורחיה.


מרכז הזמנות טלפוני - 03-7777872