טלפון להזמנות:
03-7777872
EILAT HOTELS GUIDE

מלונות באילת

מדריך בתי מלון באילת

דילים לשבועות 2014 באילת

מדריך חופשה בשבועות 2014. טלפון להזמנות: 03-7777872

חופשה בשבועות, שניה לפני בואו של הקיץ הגדול והחום של הקיץ איתו, מהווה סיום מרענן לשנה אשר חלפה, מחדשת כוחות לקראת החופש הגדול ומלווה באווירה הייחודית אשר מאפיינת את חג השבועות – החג אשר כולו בלבן.

נופש בשבועות 2014 הוא נופש אשר משופע במאכלי חלב וגבינות משובחות, באוירה הנקייה וטהורה של חג הקציר, חג הביכורים, וחג המים. אילת היא המקום האידיאלי לחגוג את חג המיים עם חוף הים הקסום אשר היא מתהדרת בו ומגוון הבריכות אשר מציעים מלונות אילת השונים.

חג השבועות הלבוש כולו בלבן הינו חג אשר מתאים במיוחד לסוגי נופש בשבועות מיוחדים – נופש רומנטי הרחק מחיי היומיום הסואנים, כאשר תמו ימי העומר וניתן לערוך חתונות, או נופש משפחתי למשפחות השומרות מסורת אשר כולות לנצל מבחר של דילים לשבועות 2014 וליהנות ממבחר המלונות והאטרקציות אשר יש לעיר אילת להציע.

הזמן עכשיו חופשה באילת!
בחר מלון:

בחר תאריכי הגעה ועזיבה רצויים:

הגעה: עזיבה:

 

ייחודה של חופשה בשבועות

נופש בשבועות 2014 מתאפיין באוירת החג המיוחדת: הלבוש הלבן, מאכלי החלב והגבינה, ביכורי הארץ וטקס הביכורים, ואף קריאת מגילת רות וקישוטי ירק המלווים את החג המיוחד הזה.

 

על שבועות

חג השבועות הוא השני מבין שלושת הרגלים: פסח, שבועות סוכות. החג הינו חג מקראי הקרוי גם חג מתן תורה. מנהגים רבים ושונים נקשרו לחג השבועות: טקס הביכורים המאפיין קיבוצים רבים בו ילדי הביכורים מציגים את ביכורי חיות המשק והיבול, לבושים בלבן בוהק. צבעי הירוק והלבן שולטים בחג הקציר, והמאכלים השולטים מקורם בלבן אף הם – מאכלי חלב ואפיית לחמים ארוכים.

בסוכות היו נהוגים טקסי מים בבית המקדש אשר לוו בתפילה לגשם, אולם דווקא חג השבועות זכה במסורת מים ייחודית בה שופכים מים זה על זה לסמל את קריאת התורה, כיוון והתורה נמשלה למים. ניתן בעת החופשה בשבועות לעצרת באחד מבתי הכנסת הנמצאים בשפע בין מלונות אילת.

 

דילים לשבועות 2014

בסביבות חג השבועות, כמו גם ביתר החגים, מתקיימים פסטיבלים ייחודיים בסביבות העיר אילת: פסטיבל הקולנוע הבינלאומי, חגיגות הגאווה, הפסטיבל הקלאסי בים האדום ותחרות הצילום התת מימי באילת. ניתן לשלב חופשה בשבועות עם הגעה לאחד מהפסטיבלים המתקיימים באיזור במסגרת דילים לשבועות אשר כוללים טיסות, שהייה במלונות אילת וכניסה לאטרקציות והאירועים המתקיימים באיזור בתקופה הזו.

 


מרכז הזמנות טלפוני - 03-7777872