טלפון להזמנות:
03-7777872
EILAT HOTELS GUIDE

מלונות באילת

מדריך בתי מלון באילת

דילים לראש השנה 2014 – מדריך נופש בראש השנה

חופשה בראש השנה היא הזמן האידיאלי לצאת לנופש. טלפון להזמנות: 03-7777872

חופשה בראש השנה היא הזמן האידיאלי לצאת לנופש באחד ממלונות אילת לנופש בראש השנה בדיוק כאשר הקיץ נסגר והשנה עדיין לא החלה, דילים לראש השנה 2014 מאפשרים לנו להנות מחופשה בדקה הכמעט אחרונה לפני שנכנסים לשגרה של עבודה ובית ספר, הזדמנות אחרונה לבלות חופשה עם כל המשפחה, או סוף שבוע רומנטי ובריחה מהשיגרה המתקרבת ובאה.
כחגי ישראל רבים, גם ראש השנה מתאפיין בארוחת חג, ראש דג, תפוח בדבש, אכילת רימון – כל אלו הם מנהגים אשר מאפיינים את ארוחת החג החגיגית. במסגרת נופש בראש השנה 2014 באחד ממלונות אילת תוכלו למצוא מגוון הזדמנויות לאכול ארוחת חג חגיגית, הכוללת את כל המרכיבים המסורתיים של ארוחת ראש השנה. דילים לראש השנה 2014 כוללים לא רק טיסות לאילת ושהיה באחד ממלונות אילת אלא לעתים קרובות גם אפשרות להשתתף בארוחת ראש השנה במלון במחירים מוזלים, ארוחה טובה אשר בסיומה אין צורך לשטוף כלים או לטרוח בהכנתה.

הזמן עכשיו חופשה באילת!
בחר מלון:

בחר תאריכי הגעה ועזיבה רצויים:

הגעה: עזיבה:

 

ייחודה של חופשה בראש השנה

נופש בראש השנה הוא נפש מיוחד. האווירה החגיגית, ארוחת החג המסורתית והמנהגים הייחודים מבדילים נופש זו מחופשות אחרות המתקיימות בכל ימות השנה ואף חופשות אחרות הייחודיות לחגים אחרים:

על ראש השנה

ראש השנה מסמל את תחילתה של השנה החדשה. ראש השנה מגיע בסיומו של החופש הגדול ומסמל את תחילתה של תקופת החגים העבריים: ראש השנה, יום כיפור, סוכות ושמחת תורה. בראש השנה נהוג לאכול ראש דג, כאשר נאמר – שנהיה לראש ולא לזנב, רימון – לשנת פוריות, ותפוח בדבש לשנה מתוקה. בתי הכנסת מלאים בתפילות מיוחדות לראש השנה ובתקיעות השופר, והמשפחה כולה מתכנסת לארוחת החג המסורתית. שומרי המסורת ימצאו באילת בתי כנסת רבים באיזור בתי המלון אשר יאפשרו למעוניינים בכך לקיים את המנהגים והמצוות ולהתפלל בתפילות ראש השנה. ראש השנה מציין את תחילתה של השנה העברית והוא חל בתאריכים א' ו-ב' בתשרי. החג בא לציין ולהזכיר את בריאת העולם, מאורעות בראשית ועקידת יצחק. ראש השנה הוא יום הדין בו נחרץ גורלו של כל אדם לשנה הקרובה.

דילים לראש השנה

בניגוד ליום כיפור בו מרבית מקומות הבילוי סגורים, ולחג הסוכות אשר מתאפיין בחול המועד, חג המאפשר לשומרי המסורת לצאת לטיולים ובילויים מבלי לקחת ימי חופש מיוחדים, חופשה בראש השנה מתאפיינת ברמת אירוח גבוהה, טמפרטורות נוחות וקייציות, ובמאפיינים הדומים לסוף שבוע ארוך מהרגיל המאפשר נופש בראש השנה רגוע. כמו בחגים רבים אחרים, גם ראש השנה מתאפיין בדילים לראש השנה, אשר כוללים טיסות, שהות בבתי מלון, ארוחות חג ופעילויות ייעודיות המיועדות לראש השנה.

 


מרכז הזמנות טלפוני - 03-7777872