טלפון להזמנות:
03-7777872
EILAT HOTELS GUIDE

מלונות באילת

מדריך בתי מלון באילת

דילים לפסח 2014 באילת

מדריך חופשה בפסח 2014. טלפון להזמנות: 03-7777872

הזמן עכשיו חופשה באילת!
בחר מלון:

בחר תאריכי הגעה ועזיבה רצויים:

הגעה: עזיבה:

ייחודה של חופשה בפסח

לאחר תקופת שגרה ארוכה, חופשה בפסח היא אחד הדברים להם ניתן לשאוף משך השנה כולה. נופש בפסח 2014 כולל את יתרונות אורכו של החג המאפשר חופשה בפסח ארוכה מחופשה רגילה בכל יתר ימות השנה. בנוסף, היות הפסח אחד משלושת הרגליים מאפשר לשומרי המסורת להנות משלל האטרקציות והבילויים אותם יש לעיר אילת להציע, שלא על חשבון לקיחת ימי חופשה מהעבודה.

הדבר אשר אולי מאפיין את חג הפסח יותר מאשר כל חג אחר בארץ הינו הסדר – ארוחת החג המסורתית אשר מאחדת את כל המשפחה המורחבת לערב אחד אשר5 נחגג עם הגדה, שירים, ומאכלים אופייניים. נופש בפסח בבתי מלון באילת יבטיח לא רק חופשה מושלמת במזג אויר מושלם אשר עדיין אינו חם מידי, אלא אף קיום סדר חגיגי וארוחה משובחת העשויה על ידי מיטב השפים בארץ, ללא הצורך בהתארגנות של ימים קודם לכן, או ניקיונות ימים אחר כך.

 

 

 

נופש בפסח 2014 הוא חופשה חגיגית במיוחד. ארוחת הסדר החגיגית ואוירת המצות נותנת את אופיה המיוחד של חופשה בפסח. חופש אשר נחגג בחג החירות נחגג במלוא הדרו במלונות אילת באוירת החופש התמידי השוררת בעיר הקיט והשמש הניצחית אילת.

על פסח

פסח הוא אחד משלושת הרגלים – פסח, שבועות, וסוכות. על פי התורה השנה מתחילה בחג הפסח, חג החירות, חג יציאת מצריים. השם פסח לקוח מזבח פסח, הקורבן אשר דמו שימש לסמן את משקופי בתי היהודים במצריים על מנת שמלאכי האלוהים אשר באו להכות כל בכור בארץ מצרים יפסחו על הבית. בימים עברו נהוג היה לעלות לרגל לירושלים בחג הפסח ולהקריב קרבן בבית המקדש. ייחודו של החג אינו רק בארוחת הסדר אלא אף במנהג אכילת מצות ואיסור על אכילת חמץ במהלך ימי החג וחול המועד. חג הפסח חל בט"ו בניסן ונמשך שמונה ימים. תחילתו וסופו בימי שבתון ובאמצעו ימי חג המועד, ימי חופש אשר אינם ימי שבתון.

דילים לפסח

אמנם לא תמצאו לחם ומיני מאפים במלונות אילת במהלך חופשה בפסח, אולם אוירת החג, וארוחת החג וקריאת ההגדה החגיגית הופכים את החופשה בפסח לנופש אמיתי, מספר ימים של יציאה משגרה לחירות. מרבית בתי המלון באילת מציעים דילים לפסח בהם תזכו בשהות מוזלת באחד ממלונות אילת, לעתים בשילוב עם טיסות מוזלות, אוירה ייחודית וסדר כהילכתו.

 


מרכז הזמנות טלפוני - 03-7777872