טלפון להזמנות:
03-7777872
EILAT HOTELS GUIDE

מלונות באילת

מדריך בתי מלון באילת

נופש בחנוכה 2013

מגוון מלונות באילת מציעים לכם דילים לחנוכה, שיאפשרו לכם לנפוש במשך שבוע שלם במחירים שווים לכל כיס

לפני שהגשם ישטוף כל חלקה יבשה בישראל ואחרי מטר חגי תשרי, נופש בחנוכה הוא הזמנות מצוינת לקחת פסק זמן וליהנות משמונה ימים של חג עטור ניסים ונפלאות. אורכו של החג מאפשר הן להורים והן לקטנטנים לזכות בחופשה קצת אחרת שכולה עטופה באווירה אירופאית, כאשר בחוץ ישנה תפאורה טבעית המשלבת את סממני העונה הכי רומנטית בשנה. מכיוון שחג חנוכה מתאפיין בהפקות ענק יוקרתיות לילדים, מגוון מלונות באילת מציעים נופש בחנוכה, המהווה אלטרנטיבה משתלמת בליווי הדלקת נרות וכמובן אכילת סופגניות מתוקות. כדי לנצל את מלוא ההטבות וההנחות במסגרת דילים לחנוכה, מומלץ להזמין נופש בחנוכה כמה שיותר מוקדם למועד הנסיעה המתוכנן וליהנות מכל מה שיש לעיר אילת להציע במהלך שמונת ימי החג. אז בין אם אתם מתכננים חופשה זוגית רומנטית או חופשה משפחתית מאחדת, דילים לחנוכה מקנים הזמנות פז לנפוש במשך שבוע שלם במחירים שווים לכל כיס, ללא שום צורך לעבור בתורים הארוכים של נתב"ג.

הזמן עכשיו חופשה באילת!
בחר מלון:

בחר תאריכי הגעה ועזיבה רצויים:

הגעה: עזיבה:

 

ייחודה של חופשה בחנוכה

נופש בחנוכה 2013 מתאפיין באווירה חגיגית מיוחדת. זאת הודות לנרות המאירים של החנוכייה המונחת על עדן החלון, לזכר נס פך השמן הזעיר שהבעיר את מנורת בית המקדש במשך שמונה ימים. מנהגי חג נוספים הם אכילת לביבות וסופגניות, משחק בסביבון ומתן דמי חנוכה לילדים. נופש בחגים נופש בראש השנה נופש ביום כיפור נופש בסוכות נופש בפסח נופש בשבועות

 

על חנוכה

חג החנוכה הקרוי על שם חנוכת המזבח, מצוין במשך שמונה ימים שמתחילים בכ"ה בחודש כסלו בלוח השנה העברי. החג שמכונה גם "חג האורים", מציין את תחילת עונת החורף והתארכות הימים. לכן, מנהג הדלקת הנרות נועד גם בכדי לגרש את החושך ולהמירו בתחושת אופטימיות מאירה. חג החנוכה מציין יהדות מודרנית ציונית, בעקבות ניצחון מרד החשמונאים על העם היווני וחנוכתו מחדש של בית המקדש – הזדמנות מצוינת לצאת לחופשה ולחגוג את חנוכה.

דילים לחנוכה 2013

חג חנוכה 2013 יתקיים בין התאריכים 5/12/13 – 27/11. אורכו של החג מאפשר לקחת פסק זמן מחיי היום-יום השגרתיים ולצאת לחופשה באילת בה השמש תמיד זורחת. גם במהלך חג זה תזכו ליהנות משלל דילים לחנוכה, המציעים שהות מוזלת באחד ממלונות העיר, בשילוב טיסות ופעילויות ייחודיות לחג. בנוסף, כמדי שנה מארחת אילת את פסטיבל השמש הנצחית – חגיגת מחול ומוזיקה לכל המשפחה שאסור לפספס.


מרכז הזמנות טלפוני - 03-7777872