טלפון להזמנות:
03-7777872
EILAT HOTELS GUIDE

מלונות באילת

מדריך בתי מלון באילת

נופש בחגים – מדריך דילים לחגים. טלפון להזמנות: 03-7777872

חופשה בחגים היא חופשה מסוג מיוחד המאחדת יציאה לחופש יחד עם המאפיינים כל חג וחג

. . . נופש בחגים היא חופשה מסוג מיוחד כיוון שהיא מאחדת לא רק את כל הדברים להם אנו מצפים מחופשה אלא נופש בחגים כולל אף את המאפיינים הייחודים המאפיינים כל חג וחג. נופש בראש השנה יאחד בתוכו את החגיגיות וההוד המאפיינים את ראש השנה, נופש ביום כיפור ימצא אותנו נופשים ביום השקט ביותר במשך השנה, נופש בפסח יכבד אותנו עם סדר חגיגי הכולל את כל מאכלי ומנהגי החג והקראת ההגדה באוירה חגיגית במיוחד, כאשר נצא לנופס בסוכות נזכה להתענג על צל הסוכות ואוירת השמחה, ובנופש בשבועות נשטוף את העינים בלבן והירק המאפיינים את החג ואוירת ההתחדשות של ביכורים. חופשה בחנוכה תלווה באור החנוכיות אשר מקשטות את מלונות אילת והאור הנשטף מהן בערבים.

הזמן עכשיו חופשה באילת!
בחר מלון:

בחר תאריכי הגעה ועזיבה רצויים:

הגעה: עזיבה:

 

נופש בחגים

האווירה החגיגית, ארוחות החג המסורתיות והמנהגים הייחודים מבדילים נופש בחג מחופשות אחרות המתקיימות בכל ימות השנה:

כאשר באים לחופשה בחגים חשוב לזכור את המאפיינים הייחודיים של כל חג וחג, ובפרט את נושא הארוחות בחגים. חגי ישראל רבים מלווים בארוחות משפחתיות גדולות וטקסים הסובבים את הארוחות הללו. במלונות אילת רבים נמצא ארוחה לכבוד החג אשר ניתן להשתתף בה, לעתים תמורת תשלום נוסף או במסגרת דילים לחגים המוצעים על ידי בתי המלון השונים באילת. בין אם מדובר בסדר בפסח, הארוחה המפסקת ביום כיפור או ארוחת החג בערב ראש השנה.

במלונות רבים ימי שבתון הינם ימים בהם מטבח המלון אינו פועל במתכונת מלאה או רגילה, דבר המהווה הזדמנות מצוינת לחקור ולגלות את מסעדות אילת המשובחות המציעות מגוון רב של מטבחים ומאכלים לכל טעם.

דילים לחגים

כאשר באים לחפש חופשה בחגים נמצא דילים לחגים במקומות רבים. חגי ישראל מהווים זמן אידיאלי לצאת לחופשה עם המשפחה, הפסקה קלה מחיי היומיום והלחצים להם אנו נתונים במהלך השנה כולה. מלונות אילת מציעים דילים לחגים מיוחדים.


מרכז הזמנות טלפוני - 03-7777872