טלפון להזמנות:
03-7777872
EILAT HOTELS GUIDE

מלונות באילת

מדריך בתי מלון באילת

טיסות לאילת

להתחיל את החופשה ברגל ימין. טלפון להזמנות: 03-7777872

קיימות דרכים שונות להגיע לאילת לחופשה: ברכב, באוטובוס, או בטיסה. נסיעה ברכב ממרכז הארץ, בין אם מדובר ברכב פרטי או באוטובוס, אורכת כחמש שעות לכיוון אחד, ללא עצירות ביניים. משמעות הדבר היא כי כאשר נוסעים לסופשבוע בן יומיים וחצי באילת, מבלים כיום שלם מתוך זמן החופשה היקר בנסיעה על הכביש, דרך אשר אינה מומלצת כלל להתחיל את החופשה המיוחלת, בפרט אם אתם נוסעים עם ילדים קטנים אשר סף הסבלנות שלהם לנסיעות ארוכות הוא קצר.
דרך נוחה להתחיל את החופשה ברגל ימין היא להזמין טיסה לאילה. טיסות לאילת כיום אינן עסק יקר או מורכב, עלות כרטיסי טיסה לאילת במחיר מלא נעה בין 300-400 ש"ח לכיוון וניתן בקלות להשיג כרטיסי טיסות זולות לאילת במחירים אשר נעים בין 79-99 ש"ח. התחרות בין חברות התעופה השונות אשר מבצעות טיסות לאילת – אל על, ארקיע, וישראייר – היא רבה והמבצעים אותם ניתן להשיג משתלמים במיוחד. בכל מקרה, תמיד כדאי לבצע השוואת מחירי טיסות לאילת על-מנת לוודא שאתם מקבלים את המחיר האטרקטיבי ביותר להזמנת הכרטיסים.

הזמן עכשיו טיסה לאילת!
כיוון:
המראה מ:
נחיתה ב:

בחר תאריכי יציאה וחזרה רצויים:

הגעה: עזיבה:

הרכב נוסעים:

מבוגר (12+) ילד (2-11) תינוק (0-1)

 

הטיסות לאילת כיום מבוצעות בנוחות רבה וללא טרטורים מיותרים. טיסות לאילת יוצאות משדה דב בתל אביב, מנמל התעופה בן גוריון (מטרמינל 1 המיועד לטיסות פנים) ואף משדה התעופה בחיפה. כל הדרוש הוא להתייצב כשעה וחצי לפני הטיסה לאילת בנמל התעופה, עם כרטיסי טיסה לאילת אותם קיבלתם בדואר אלקטרוני. טיסות לאילת נמשכות בין 40 – 60 דקות (ממרכז הארץ) ומגיעות לשדה התעופה באילת אשר נמצא ממש בכניסה לעיר, מרחק הליכה ממספר מלונות ונסיעה של מספר דקות קצרות מכל המלונות אשר בעיר. מלונות רבים אף מציעים שירותי הסעה מנמל התעופה ובחזרה למלונותיהם.


חברות תעופה

חברת התעופה הבינלאומית המובילה בארץ

חברת התעופה הגדולה לטיסות פנים בישראל

תעופה ותיירות – חברת תעופה בצמיחה

מרכז הזמנות טלפוני - 03-7777872