טלפון להזמנות:
03-7777872
EILAT HOTELS GUIDE

מלונות באילת

מדריך בתי מלון באילת

דילים לאילת

חבילות נופש באילת כולל טיסות – טלפון להזמנות: 03-7777872

כעיר הנופש והתיירות המרכזית בישראל, אילת משופעת במגוון נרחב של אטרקציות, מלונות, מסעדות, נופים מרהיבים חופים עוצרי נשימה ואיזורי קניות מרשימים. אילת מושכת אליה מגוון תיירים רחב – ישראלים, ותיירים מחו"ל אשר באים לתפוס מהשמש, המדבר, הים והחום האילתיים. מגוון המלונות באילת הוא רחב ומאפשר לנופשים שונים בעלי תקציב שונה לנפוש בעיר השמש הנצחית, אולם מי לא ישמח לקבל את אותם השירותים והתנאים במחירים מוזלים?
כאשר באים לתכנן חופשה באילת מומלץ להגדיר מראש את הנושאים החשובים עבורכם כנופשים כמו גם את סוג החופשה שתתאים לכם. ישנם נופשים עבורם חופשה אמיתית היא חופשת בטן גב בבריכה או בחוף הים. עבור אחרים חשובה קרבה למרכזי קניות ועריכת סיורים יומיים בחנויות מותגים. נופשים אחרים יחפשו אקשן ופעילות וסוג רביעי של נופשים יחפש חופשה הכוללת טיפולי ספא. העיר אילת מציעה מכל אלו ובשפע, וישנם אנשים הפתוחים לכל ובלבד שישיגו דילים לאילת במחירים נמוכים.

הזמן עכשיו חבילת נופש באילת!
תאריך יציאה: מספר לילות:
הרכב חדר:

דירוג:
מלון:

 

 

כאשר באים לבחון דילים לאילת (טיסה+מלון) יש לזכור מספר היבטים אשר מובנים למחירי חבילות נופש אילת:

  • סוג האירוח, מלינה בלבד ועד הכל כלול - ניתן להשיג דילים לאילת באמצעות בחירה בסגנונות אירוח שונים. בחירה במלון המציע לינה בלבד בתוספת מטבחון מאובזר בחדר עשויה להוזיל באופן משמעותי את עלויות החופשה לאילת, במידה ותדאגו לקניית המאכלים והכנתם בחדר בעצמכם. אנשים אשר חווית הים, הטיולים, האטרקציות וכל מה שאינו קשור בקולינאריה היא החוויה אותה הם מחפשים – בחירת מלון אשר מציע סידור מעין זה היא בבחינת דיל משתלם לאילת. באופן דומה, מלונות הכל כלול מציעים אף הם סגנון אירוח אשר עשוי להוזיל את עלויות החופשה, ובמיוחד חופשות משפחתיות עם ילדים. כאשר ברור כי הארטיקים, הגלידות, השתייה (כולל האלכוהולית!) וארוחות הצהריים כבר כלולות במחיר המלון, הוזלת החופשה עשויה להיות משמעותית. בנוסף, מלונות הכל כלול מפעילים לרב מגוון אטרקציות נלוות בבית המלון עצמו כמועדון ילדים משוכלל, פארקי מים, חדרי משחקי מחשב וצוותי בידור אשר חוסכים את הצורך בהוצאות נוספות לאטרקציות החיצוניות למלון.
  • זמן האירוח, אמצע השבוע או סוף השבוע? – מחירי המלונות באילת לחופשות המתרכזות בסופי השבוע גבוהים בעשרות אחוזים ממחירי המלון באמצע השבוע. אם יש ביכולתכם לקחת חופשה במהלך השבוע תוכלו לחסוך בדילים לאילת אלו עלויות רבות.
  • תקופת האירוח - תקופת הקיץ והחגים הינה התקופה המועדפת על ישראלים רבים ליציאה לחופשה באילת. מחירי המלונות באילת משקפים עובדה זו וכך יוצא כי הזמנת חופשה בתקופות אשר אינן תקופות עונת התיירות עשויה להוזיל את מחיר החופשה עד כדי חצי ממחירה. אילת היא עיר אשר בה שוררת טמפרטורה נעימה וחמימה משך רב ימות השנה וכך חופשה באוקטובר או מרץ עשויה להתגלות כנעימה ומאפשרת טבילה ושחייה בבריכות המושקעות ובים המדהים אשר יש לעיר אילת להציע לנופשיה. מנגד, חשוב לוודא כי המלון בו בחרתם מפעיל את שלל האטרקציות שבגללו בחרתם בו גם בעונות שאינן עונות התיירות.

 

נוסף על היבטים אלו של בחירת חופשה מוזלת לאילת, ישנם דילים לאילת אשר כדאי לנצלם:

  • חבילות נופש באילת כולל טיסות – חברות שונות מציעות מגוון דילים לאילת אשר כוללים כעסקת חבילה טיסה לאילת ושהייה בת מספר ימים במלונות שונים בעיר. בחירת דילים לאילת מסוג זה מאפשרת הוזלה הן של מחיר הטיסה לאילת והן של מחירי המלונות.
  • דילים לאילת של הרגע האחרון – חבילות לאילת (טיסות + נופש בבית מלון) של הרגע האחרון, כך שאם אתם ספונטנים וגמישים תוכלו להשיג דילים לאילת זולים במיוחד במחירי הרגע האחרון בהתרעה קצרה לפני מועד החופשה
  • דילים לאילת כולל טיסות – חברות הטיסה השונות מפעילות חבילות נופש מידי יום. חבילות לאילת  כולל טיסות במחירים מוזלים במיוחד הם בדרך כלל דילים לטיסות הפחות מבוקשות (מוקדם בבוקר או מאוחר בערב), דילים של קניית כרטיסי טיסה זמן רב מראש או ברגע האחרון.
  • חבילות נופש אילת של קבוצות מאורגנות ­ - קיימות קבוצות מאורגנות רבות אשר מציעות דילים לאילת במחירים זולים במיוחד, ולעתים כדי להתארגן בקבוצה על מנת להשיג דילים לאילת (לדוגמה קבוצת משפחות).
  • דילים באילת לאטרקציות השונות בעיר – תשלום עבור חופשה באילת לרב רק מתחיל ברכישת כרטיסי טיסה והזמנת מלון. הוצאות נוספות ורבות באילת סובבות סביב המסעדות והאטרקציות הרבות אשר יש לעיר אילת להציע לנופשים בה. בתי מלון שונים מקושרים למרכזי אטרקציות שונים ומציעים מגוון הנחות לאטרקציות שונות. אם חשקה נפשכם באטרקציה יקרה במיוחד מסוימת, לעתים כדי לבדוק איזה מלונות באילת מציעים דילים באילת הכוללים אטרקציה זו. לדוגמה, מלונות ישרוטל ים סוף ופייר מציעים שיתופי פעולה עם מועדוני צלילה הפועלים בעיר והנחות משמעותיות לפעילויות אשר מאורגנות על ידי אותם מועדוני צלילה.

מרכז הזמנות טלפוני - 03-7777872